Czym się zajmujemy?

Pearl24 sp. z o. o. ściśle współpracuje z niemiecką spółką Pearl GmbH. W przypadku zainteresowania produktem, który dostępny jest na stronie www.pearl.de, a nie można go znaleźć w asortymencie www.pearl24.pl, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail info@pearl24.pl w treści umieszczając link kierujący do produktu. Pracownicy Sklepu przygotują dla Państwa specjalną ofertę oraz sprowadzą produkt na zamówienie.

 

Zadowolenie Klientów jest dla firmy sprawą najważniejszą, dlatego też dokłada się wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym Sklepie Internetowym będą czystą przyjemnością!

blog
Przymrozki nam nie straszne

Listopad jest miesiącem, w którym zaczynamy odczuwać zbliżającą się zimę. Ale zanim pojawi się pierwszy śnieg przychodzą pierwsze przymrozki, które mogą dać się we znaki w codziennym życiu. Mimo iż oszronione szyby tworzą piękne obrazki, to jednak skrobanie szyby samochodowej, na mrozie nie jest niczym przyjemnym. Warto pomyśleć co zrobić, aby ułatwić sobie poranne przygotowanie samochodu do podróży.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl