Produkt dnia
Skaner do filmów Super 8 i 8 mm Somikon
Skaner do filmów Super 8 i 8 mm Somikon
1 899,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

INFORMACJA

o zużytym sprzęcie elektronicznym i elektrycznym

 

 1. Jeśli kupujesz u nas sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, pamiętaj, że możesz zostawić zużyty sprzęt tego samego rodzaju, który pełnił u Ciebie taką samą funkcję co ten kupowany.
 2. Jeżeli kupujesz u nas przez Internet sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, pamiętaj, że możesz poprosić lub nawet zażądać od nas, żebyśmy odebrali od Ciebie zużyty sprzęt tego samego rodzaju, który pełnił u Ciebie taką samą funkcję co ten kupowany.
 3. To nas co prawda nie dotyczy, ale pamiętaj, że sprzedawca prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości, zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.
 4. Pamiętaj też, że nie wolno umieszczać zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego łącznie z innymi odpadami. Towary, których nie możesz wyrzucać do odpadów ogólnych rozpoznasz po znaczku „przekreślonego kubła” na ich opakowaniu (na dole tej informacji znajdziesz wzór).
 5. Punkty zbierania zużytego sprzętu na terenie miasta Częstochowa, znajdują się między innymi w następujących miejscach:
  1. Auchan Polska Sp. z o.o., ul. Kisielewskiego 8/16, 42-215 Częstochowa
  2. Castorama Polska Sp. z o.o., Aleja Jana Pawła II 2, 42-202 Częstochowa
  3. Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., ul. Konwaliowa 1, Sobuczyna, 42-263 Wrzosowa
 6. Więcej punktów na terenie Częstochowy znajdziesz tu: https://bip.czestochowa.pl/artykul/71599/1165942/punkty-zbierania-zuzytego-sprzetu-elektrycznego-i-elektronicznego
 7. Cały rejestr punktów zbierających zużyty sprzęt znajdziesz tu: https://rejestr-bdo.mos.gov.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl