Filtry
Dostępność

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sprzęt i urządzenia do masażu

Wszechobecny stres i ciągle rosnące tempo życia sprawiają, że zarówno ciało, jak i psychika wymagają solidnej i regularnej regeneracji. Jednym ze sposobów na relaks są wizyty u profesjonalnego masażysty - generuje to jednak spore koszty - nie tylko samych zabiegów, ale dojazdów i straty czasu na nie przeznaczone. Innym rozwiązaniem jest zakup sprzętu do masażu. Jest to rozwiązanie tańsze, a efekty powinny być, co najmniej zbliżone.

Urządzenia standardowe

Najmniejszym wydatkiem jest w tej grupie zdrowotny masażer głowy, którego pozytywne działanie jest zaskakujące - odprężenie i gwałtowna poprawa nastroju. Wśród tych sprzętów, na uwagę zasługują również mobilne urządzenia elektro-masujące (3 rodzaje masażu: oklepywanie, ugniatanie i masaż klasyczny; 8 programów relaksujących - znakomite do m.in. problemów z kręgosłupem). 

Wielofunkcyjny masażer 3 w 1 z latarką LED ze względu na swój niewielki rozmiar jest dobrym pomysłem, nie tylko w domu, ale i podczas podróży.

Rękawice do masażu impulsami elektrycznymi to fantastyczny wybór szczególnie dla osób, które dzielą miejsce przebywania z innymi. Dzięki temu możliwość skorzystania z nich będzie miała większa ilość ludzi.

Do pielęgnacji skóry idealny będzie wodoodporny zestaw 4 w 1 (szczotka obrotowa, masażer z kulami, rolki drenażowe i pumeks powinny zapewnić kompleksową pielęgnację skóry).

Relaksacyjna mata z punktami uciskowymi - przyjemny relaks w pozycji leżącej zapewni ponad 6 000 kolców.

Na osobną uwagę zasługuje ręczne urządzenie masujące z wibracją - dzięki niej każdy punkt na ciele (łącznie z kręgosłupem) jest możliwy do pobudzenia, bez pomocy innych osób.

Sprzęt o zaawansowanych właściwościach

Urządzenia masujące kark to rewelacyjny pomysł, szczególnie dla osób przebywających przez wiele godzin w pozycji siedzącej (przy biurku czy za kierownicą).

Dostępne są tu też maty z rozszerzonymi funkcjami (dwustronna, do wanny z hydromasażem, nakładka masująca shiatsu z funkcją rozgrzewania).

Wreszcie mamy masażery do stóp. W stopach każdy człowiek ma zakończenia nerwowe wszystkich organów. Masując stopy, poprawiamy funkcjonowanie całego organizmu, szczególnie narządów wewnętrznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl