Mini kamera HD AC-960.hd  Somikon Mini kamera HD AC-960.hd Somikon
Producent: Somikon
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mini kamera HD Somikon Mini kamera HD Somikon
Producent: Somikon
Cena: 159,00 zł 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Mini kamera VGA Somikon Mini kamera VGA Somikon
Producent: Somikon
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mini kamera w breloku Octa Cam Mini kamera w breloku Octa Cam
Producent: OctaCam
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kamery szpiegowskie są coraz częściej wykorzystywane nie tylko przez profesjonalnych detektywów i organy ścigania, ale też przez zwykłe osoby. Dzięki takim urządzeniom można obserwować swoich bliskich, gdy ma się wobec nich jakieś podejrzenia lub też podsłuchiwać ich rozmowy z innymi osobami. Najważniejszym atutem takich urządzeń jest to, że są one bardzo małe i trudno je zauważyć, dlatego też szpiegowanie z ich wykorzystaniem nie będzie niczym trudnym.

Kamerki szpiegowskie

Klienci mogą zamówić dla siebie kamerki szpiegowskie, które będą umieszczone w wielu różnych przedmiotach, mogą się one znajdować w długopisach, zapalniczce, breloku, czy też okularach. Minikamery na pewno zdadzą egzamin i będzie można dzięki nim dowiedzieć się interesujących rzeczy, np. tego, co robią partnerzy w wolnej chwili i czy są oni na pewno uczciwi w stosunku do drugiej osoby. Sprawdza się w ten sposób wierność partnera, ale też nagrywa rozmowy podejrzanych o popełnienie przestępstwa osób.

Kamera w zapalniczce - nagrywanie filmów z dźwiękiem

Kamera w zapalniczce spowoduje, iż będzie można nagrywać filmy z dźwiękiem, nawet z nieco większej odległości. Do kamery trzeba oczywiście zakupić osobno kartę microSD. Urządzenie będzie nagrywało filmy oraz dźwięk w wysokiej rozdzielczości, więc nie będzie potem problemów z odsłuchaniem lub obejrzeniem nagrania. 

Kamera w zegarku - rewolucyjne urządzenie szpiegowskie

Kamera w zegarku powinna zainteresować zwłaszcza mężczyzn, ponieważ wielu z nich nosi na co dzień zegarki, a więc nie będzie nic podejrzanego w tym, że będzie nagrywało się rozmówcę własnym zegarkiem. Umieszczona tam kamera na pewno bardzo dokładnie wszystko nagra, a potem zebrane dowody będzie można wykorzystać przeciwko drugiej osobie. Kamera w długopisie jest najchętniej wykorzystywanym urządzeniem, ponieważ długopis łatwo można schować do kieszeni kurtki lub też marynarki, więc przenoszenie takiego urządzenia z miejsca na miejsce nie jest żadną trudnością. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl